Home / Bałkany / Czarnogóra / Czarnogóra: TripAdvisor wyróżnił hotel Splendid i restaurację Jadran

Czarnogóra: TripAdvisor wyróżnił hotel Splendid i restaurację Jadran

Hotel Splendid Conference & Spa oraz budvańska restauracja Jadran – kod Krsta otrzymały prestiżowe wyróżnienie TripAdvisor Certificate of Excellence 2012, przyznawane przez TripAdvisor – największy na świecie portal turystyczny. Jest to wyjątkowe wyróżnienie zarówno dla hotelu położonego w miejscowości Bečići, który jako pierwszy w Czarnogórze otrzymał ocenę 5 gwiazdek i znalazł się w elitarnym gronie najlepszych obiektów na świecie, rekomendowanych przez TripAdvisor, jak i dla rodzinnej budvańskiej restauracji.

Certyfikat Doskonałości TripAdvisor jest w hotelarstwie  wyznacznikiem jakości a zarazem cenioną przez całą branżę nagrodą potwierdzającą najwyższe standardy. Dla gości hotelowych oznacza wiarygodną rekomendację, z której chętnie korzystają. Użytkownicy TripAdvisor.com wysoko ocenili wyposażenie, wystrój i czystość pokoi hotelowych, położenia w sąsiedztwie Budvy, wspaniały widok na Morze Adriatyckie i bliskość plaży. Bardzo dobre noty hotel zebrał za szeroki wybór smacznego jedzenia i napojów, gościnność, życzliwą i kompetentną obsługę z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego i profesjonalną obsługę concierge. Oferta Spa, prywatna plaża, baseny i bary również zostały ocenione pozytywnie.

Luksusowy pięciogwiazdkowy Splendid Hotel Conference and Resort SPA leżący bezpośrednio przy długiej piaszczystej plaży w sercu kurortu Bečići, na terenie gminy Budva. Hotel jest jedną z największych inwestycji gminy w ostatnich latach, działa w ramach grupy hotelowej Montenegro Stars i jest członkiem Czarnogórskiego stowarzyszenie turystycznego (CTU).

Wyróżniona przez TripAdvisor budvańska restauracja z ćwierćwiekową tradycją, również należy do CTU. Położona na plaży, nieopodal starego miasta serwuje przede wszystkim świeże ryby, owoce morza, kuchnię śródziemnomorską i włoską. Jadran – kod Krsta to rodzinny biznes, tamtejsza kuchnia jest laureatem wielu krajowych nagród, uznawana za jedną z najlepszych na kulinarnej mapie Czarnogóry i obowiązkowy punkt pobytu w Budvie.

Opinie gości odwiedzających restaurację rodziny Niklanović obfitują w superlatywy dotyczące wszystkich aspektów działalności lokalu – od uprzejmości i profesjonalnej obsługi po wysoką jakość serwowanych dań i niepowtarzalną atmosferę. Nie jest to luksusowy lokal gdzie uczęszczają jedynie najbogatsi goście budvańskiej riwiery, ale gwarne i tłoczne miejsce warte odwiedzenia.

 

Źródło: pobjeda.me, montenegro-info.net, montenegrostars.com, tripadvisor.com

 

About Ida Szmacinska

KOMENTARZE