Home / Gospodarka / Inwestycje / Promowanie możliwości inwestycyjnych Kosowa w Hanowerze

Promowanie możliwości inwestycyjnych Kosowa w Hanowerze

Hanover-wystawaCeBIT.koha.net

W sobotę, 9 marca br. w Hanowerze, zakończyły się Targi CeBIT – największa światowa wystawa teleinformatyczna, która trwała cztery dni. Agencja Promocji Inwestycji w Kosowie we współpracy z Ministerstwem Handlu i Przemysłu promowała kosowski sektor technologii informacyjnych i komunikacyjnych (ICT).

Firmy z Kosowa prezentowały swoją ofertę, zachęcając zagranicznych przedsiębiorców z branży teleinformatycznej do współpracy. Po prezentacjach odbyło się spotkanie, na którym przedstawiciele firm mieli okazję do zapoznania się ze sobą pod kątem zbadania możliwości współpracy.

Targi CeBIT to jedno z największych spotkań przedstawicieli sektora teleinformatycznego i gospodarki cyfrowej na świecie. Inspirują do nawiązywania nowych kontaktów biznesowych, dają impuls do rozwoju branży i ułatwiają osiągnięcie sukcesu na rynku. Targi każdego roku przyciągają setki tysięcy zwiedzających z całego świata. W ubiegłorocznej edycji wzięło udział przeszło 135 tys. osób (wystawców i zwiedzających) z ponad 100 krajów.

 

Źródło: koha.net, telegrafi.com

About Ewelina Górzkowska

KOMENTARZE