Home / Gospodarka / Polityka gospodarcza / Podpisanie memorandum o współpracy podczas wizyty szefa resortu gospodarki Czarnogóry w Warszawie

Podpisanie memorandum o współpracy podczas wizyty szefa resortu gospodarki Czarnogóry w Warszawie

Minister gospodarki Czarnogóry Vladimir Kavarić złoży w poniedziałek wizytę w Polsce, podczas której spotka się z  minister rozwoju regionalnego Elżbietą Bieńkowską. Zgodnie z oficjalnymi informacjami, spotkanie będzie dotyczyć możliwości współpracy Ministerstwa Rozwoju Regionalnego i Ministerstwa Gospodarki Czarnogóry w obszarze wymiany doświadczeń związanych z korzystaniem z funduszy UE.

W trakcie spotkania przedstawiciele czarnogórskiego Ministerstwa Gospodarki i Ministerstwa Rozwoju Regionalnego Polski podpiszą Memorandum o wzajemnym porozumieniu i współpracy w zakresie  rozwoju regionalnego.

Źródło: mrr.gov.pl, portalanalitika.me

 

About Monika Pawlak

Absolwentka slawistyki Uniwersytetu Łódzkiego, pasjonatka literatury serbskiej (szczególnie Milorada Pavicia, Danilo Kiša i Vladana Desnicy) oraz podróży po Bałkanach, zwłaszcza Czarnogórze. Zajmuje się tłumaczeniami, zgłębianiem kultury narodów bałkańskich, a także planowaniem kolejnych wypraw do ulubionej części Europy.
KOMENTARZE