Home / Gospodarka / Infrastruktura / Macedonia: Sprzedaż gruntów pod obiekty przemysłowe

Macedonia: Sprzedaż gruntów pod obiekty przemysłowe

Gmina Sztip opublikowała ogłoszenia o przekazaniu do sprzedaży pięciu parceli miejskich z przeznaczeniem dla przemysłu lekkiego oraz pod obiekty handlowe.

Lazar Hadżi-Nikolov z Wydziału Urbanistyki Urzędu Gminy Sztip, wyjaśnił, że trzy z nich znajdują się w strefie przemysłowej Północ, a dwie działki przeznaczone pod budowę sklepów wielko powierzchniowych, są położone w dzielnicy Babi.

– Grunty budowlane zaoferowane do sprzedaży, znajdujące się na terenie strefy przemysłowej, mają powierzchnię od 1 500 do 3 940 m², a cenę początkową za metr kwadratowy oszacowano na 463 MKD. Dla pozostałych parceli, znajdujących się w dzielący Babi, cena wywoławcza wynosi 1 400 MKD za m², wyjaśnił Hadżi-Nikolov.

Zgłoszenia do udziału w przetargu można składać do dnia 07.12.2012 r. na adres Urzędu Gminy Sztip, ul. Vasil Glavinov 46. Aukcja publiczna odbędzie się elektronicznie w dniu 12.12.2012 r.

W toku jest także procedura składania wniosków o dziewięć działek przeznaczonych pod zabudowę indywidualną w dzielnicy Babi 6.

Źródło: ekonomski.mk, vesti.alfa.mk

About Beata Bednarczyk

KOMENTARZE