Home / Bałkany / Czarnogóra / Czarnogóra: Słynny turystyczny portal Trip Advisor ponownie nagrodził Splendid
Hotel Splenidid montenegrostars.com

Czarnogóra: Słynny turystyczny portal Trip Advisor ponownie nagrodził Splendid

Czarnogórski hotel Splendid Conference & Spa Resort drugi raz z rzędu zdobył uznanie i prestiżowe wyróżnienie Trip Advisor Certificate of Excellence 2013, przyznawane przez renomowany portal turystyczny Trip Advisor. Wcześniej, znajdujący się w miejscowości Bečići, pięciogwiazdkowy hotel został doceniony we wrześniu 2012 roku.

Goście z całego świata ocenili w ostatnim czasie hotel Splendid najwyższymi notami za: wygląd, jakość, usługi oraz gastro-eno ofertę. Certyfikat Doskonałości zostanie oficjalnie przekazany kierownictwu hotelu do końca maja.

– Ta prestiżowa nagroda lokuje hotel na stronie Trip Advisor w 10% przedsiębiorstw, które odnoszą największe sukcesy na świecie, a wręczana jest tym instytucjom, które stale otrzymują wysokie oceny od członków-podróżników portalu – wyjaśnia się w uzasadnieniu przyznania nagrody.

Cieszy fakt, że nagroda, która w istocie przyznawana jest przez gości odwiedzających hotel (nie tylko z Europy, ale i z innych kontynentów), w czasie mniejszym niż rok znów zostaje wręczona hotelowi Splendid. Jest to dodatkowa motywacja, by dalej rozwijać jakość usług i serwisu. Uznanie cieszy tym bardziej, że jest to rok jubileuszu grupy Montenegro Stars, w składzie której Splendid działa już 10 lat, powiedział współwłaściciel hotelu Splendid Conference & Spa Resort, Žarko Radulović. – Imponujący jest fakt, że znajdujemy się w wśród największych światowych sieci hoteli jak: Intercontinental, Hyatt i Holiday Inn. Musimy więc dalej utrzymać poziom największych światowych marek oraz pokazać, że Czarnogóra może być w grupie najlepszych – dodał Radulović.

Trip Advisor jest jednym z najpopularniejszych portali hotelowych. Znajdują się na nim blogi, dotyczące hoteli na całym świecie, pisane przez profesjonalistów w dziedzinie turystyki i samych turystów, a także ponad 75 mln komentarzy. Poprzez portal zrzeszający 32 mln członków można uzyskać informacje o wadach i zaletach hoteli, a także poznać opinię gości o usługach czy serwisie.

Źródło: portalanalitika.me

About Julita Wachowska

Absolwentka filologii serbskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Zakochana w głośnym Belgradzie i podróżach.
KOMENTARZE